Novinky

Vuelta ve Španělsku odstartovala!

Třetí cyklistická tour letošní sezóny, Vuelta, odstartovala časovkou na 14km v Nimes. Tým Lotto Soudal se hned první den vyhoupl na 7.místo. Přejeme všem závodníkům i týmům v následujících třech týdnech hodně štěstí a dojeté etapy bez nehod.
( komentář 0 ) | Active_bullet více ...

KOLEM POLSKA - Tour de Pologne 2017

Od 29.7. do 4.8. se u našich polských sousedů konal další etapový závod, který je součástí kalendáře World Tour, Tour de Pologne 2017. Ani tento závod si nenechali ujít jezdci našeho týmu LOTTO SOUDAL. V celkovém pořadí si pro 15. místo dojel Bart DE CLERCQ a hned za ním na 16. místě skončil Tomasz MARCZYNSKI. Hlavní vítězství si však tým LOTTO SOUDAL odvezl jako celek. Stal se v Polsku NEJLEPŠÍM TÝMEM. Moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.       Photo by Szymon Gruchalski http://www.tourdepologne.pl/en/2016/07/vii-stage-fot-szymon-gruchalski/

104. Tour de France - jak vše skončilo?

Po 21. etapě z Montgeronu do Paříže včera odpoledne skončila již 104. Tour de France. V této závěrečné etapě končící na známé Elysées v Paříži zazářil i náš jezdec André Greipel stáje Lotto Soudal, který dojel na úžasném 2. místě. A jak se umístili jezdci stáje Lotto Soudal v celkovém pořadí? V konečném hodnocení se do první dvacítky umístil Tiesj Bennot  a hned za ním na 21.místě Tony Gallopin.   V bodovací soutěži, kterou znázorňoval zelený trikot, se s 234 body umístil na 2. místě André Greipel a ve vrchařské soutěži, znázorňující puntíkovaný trikot, se s 64 body umístil na 3. místě Thomas De Gent. Tým Lotto Soudal se umístil v první desítce na pěkném 9. místě.   Všem jezdcům, kteří se tak prestižního závodu účastnili, gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech.   Photo by Vincent Kalut / Photonews https://www.facebook.com/LottoSoudalCyclingTeam/photos/a.199666233461430.46264.199646096796777/1430738857020822/?type=3&theater

Druhý týden na Tour de France

V posledních šesti etapách bylo ujeto 1 064 km v různě členitém terénu. Borcem týmu Lotto Soudal se v tomto týdnu stal Tony Gallopin, který včera dojel na skvělém 3. místě – gratulujeme. Dnes si všichni užívají zasloužené volno. Již zítra je však čeká 165 km dlouhá rovinatá trať z Le Puy en Velay do Romans-sur-Isere. Přejeme všem závodníkům příjemnou jízdu bez zranění.     Photo by Vincent Kalut / Photonews https://www.facebook.com/LottoSoudalCyclingTeam/photos/a.199666233461430.46264.199646096796777/1423657827728925/?type=3&theater

První týden na Tour de France

104. ročník Tour de France má za sebou první týden, který přinesl hodně zvratů a nebezpečně mnoho pádů a s tím souvisejících zranění. Lídr týmu LOTTO SOUDAL André Greipel si na letošní tour vede skvěle a již čtyřikrát byl v první desítce, z toho třikrát třetí. Dobře si vedou i další jezdci LOTTO SOUDAL Tiesj Benoot, Tim Wellens a Tony Gallopin. Všem cyklistům přejeme klidnější etapy bez hrozivých pádů a samozřejmě našim závodníkům úspěchy na stupních vítězů.     Photo by Vincent Kalut / Photonews https://www.facebook.com/LottoSoudalCyclingTeam/photos/a.1409215395839835.1073742123.199646096796777/1409215562506485/?type=3&theater