Instruktážní video na lepicí pěnu SOUDABOND EASY

IMG_1082x.jpg

Rychletuhnoucí lepidla představují při stavbě i nejrůznějších rekonstrukčních úpravách úplně novou dimenzi. 

Odpadá jak shánění, tak tahání spousty materiálu, jeho míchání a všechny mokré práce, které například při zdění mimořádně stavbu protahovaly.

Se Soudabond EASY lepící PU pěnou si poradíte při většině prací v systémech suché výstavby, kde potřebujete nějaké plochy přilepit. Fixují se s ní sádrokartonové, cementotřískové, dřevotřískové a dřevovláknité desky včetně kovových plechů na všechny běžné stavební podklady. Ideální je pro lepení tepelně izolačních panelů z pěnového i extrudovaného polystyrenu, polyuretanu, minerální vlny nebo korku. Jako by to nestačilo, můžeme s ním dobře lepit i pórobetonové tvárnice.

SOUDAL pro Vás nově připravil instuktážní video s pratickou ukázkou použítí lepicí pěny Soudabond EASY. Video si můžete přehrát zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

úvodní01.jpg

PU pěny představují při stavebních pracích významného pomocníka, protože s nimi lze pracovat rychle a relativně čistě. Tam, kde jsme dřív potřebovali míchat sypké stavební materiály s vodou
a všechno pak dlouho schlo, dnes vystačíme s dózou a aplikační pistolí od společnosti SOUDAL.

PR.jpg

 „Zvažujeme s manželem zateplení našeho domu. U sousedů prováděla zateplení realizační firma. Vše vypadalo velice snadně a izolaci měli nalepenou během jednoho dne! Manžel je zručný řemeslník, domácí kutil."

Komentáře Přidat komentář

Novinky

Potřebujete poradit?

Zvolte oblast použití