Napsali jsme

Práci se SOUDAL produkty přibližujeme našim zákazníkům také prostřednictvím článků, které pravidelně uveřejňujeme na oblíbených stránkách kutilů a řemeslníků - iReceptář.cz a Český kutil.cz.

Zateplujeme pomocí lepicích pěn

PR.jpg
 „Zvažujeme s manželem zateplení našeho domu. U sousedů prováděla zateplení realizační firma. Vše vypadalo velice snadně a izolaci měli nalepenou během jednoho dne! Manžel je zručný řemeslník, domácí kutil."
( komentáře: 5 ) | Active_bullet více ...

Stěny podle Vašich představ

PR.jpg
Nerovnosti stěn nebo jejich nevzhledný a hrubý povrch s nerovnoměrnou strukturou jsou vesměs důsledky mizerné zednické či malířské práce.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Montujeme a utěsňujeme polyuretanovou pěnou

PR.jpg
Polyuretanové pěny jsou významným pomocníkem při stavebních pracích. Tam, kde jsme dříve potřebovali míchat sypké stavební materiály s vodou, dnes vystačíme s plechovkou pěny a aplikační pistolí od společnosti Soudal.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Click & Fix – upínací systém pro aplikaci pistolových pěn

PR.jpg
K lepení, spojování materiálů a vyplňování otvorů existuje velké množství pěn, jejichž použití usnadňuje a urychluje práci. Zároveň ji činí relativně čistou, neplýtváme při ní materiálem a odpad je minimální. 
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Lepící pěny ETICS a PERI BOND pro zateplování

PR.jpg
Slovo zateplování působí jako zaklínadlo a to dokonce i na zpravidla k jedinci nepříliš štědré státní instituce. Slyší na ně „zelené“ dotační programy, protože úspory energií jsou v zájmu nás všech. Abychom mohli při zateplení postupovat rychle a přitom kvalitně, využijeme nové technologie a materiály, k nimž jistě patří i lepící pěny SOUDAL.
( komentáře: 1 ) | Active_bullet více ...

Polyuretanové lepidlo usnadní práci

PR.jpg
Rychletuhnoucí lepidla představují při stavbě i nejrůznějších rekonstrukčních úpravách úplně novou kvalitu: odpadá jak shánění, tak tahání spousty materiálu, jeho míchání a všechny mokré práce, které například při zdění mimořádně stavbu protahovaly. Soudabond Easy lepící PU pěna je vysoce účinná. Vyrábí ji společnost SOUDAL.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Spolehlivý pomocník lepí a tmelí

PR.jpg
Možná že nějaký historik v budoucnosti označí první dekádu našeho tisíciletí jako věk lepidel. Je totiž fakt, že spoustu věcí, které jsme dřív museli přitlouct, přišroubovat nebo přivařit, dnes rychle a snadno prostě přilepíme.Odpadá tak řada dalších činností, například vrtání, a práce je neporovnatelně přesnější a čistší. Firma SOUDAL přináší do této oblasti řadu zajímavých výrobků.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

T-REX lepí i těsní

PR.jpg
Od časů filmového šílenství kolem dinosaurů z Jurského parku je i pro mrňata, která si hrají s plastovými ještěry, Tyranosaurus Rex symbolem neuvěřitelné síly. Není divu, že tento symbol užívají výrobci výjimečných věcí z nejrůznějších oborů. Má ho i lepidlo, které dokáže obstát i v neuvěřitelně extrémních podmínkách. Vyrábí ho firma Soudal.
( komentáře: 1 ) | Active_bullet více ...

Lepíme a upevňujeme polyuretanovými pěnami

PR.jpg
PU pěny představují při stavebních pracích významného pomocníka, protože s nimi lze pracovat rychle a relativně čistě. Tam, kde jsme dřív potřebovali míchat sypké stavební materiály s vodou a všechno pak dlouho schlo, dnes vystačíme s dózou a aplikační pistolí od společnosti SOUDAL.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

S chytrou stavební chemií ani mráz nevadí

PR.jpg
Dřív se sezonní zedníci od listopadu do března vraceli ze staveb domů a věnovali se hospodářství, protože vzít do ruky fanku, lžíci a hladítko se nedalo, respektive by ze zimních stavebních prací nic dobrého nevzešlo, protože každému bylo jasné, že mráz a malta nejdou dohromady. S výjimkou extrémních teplotních výkyvů dnes může být díky některým výrobkům společnosti SOUDAL stavební sezona bezmála nepřetržitá. 
( komentáře: 2 ) | Active_bullet více ...

Potřebujete poradit?

Zvolte oblast použití


Novinky

Výstřižek.JPG
NOVINKA! Nízkoexpanzní montážní pěna na bázi polyuretanu se zvýšenou vydatností až 45 litrů z...
A.JPG
KDE SE GOLFOVÝ SEN STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ
Delete
ZAREGISTRUJ ÚČTENKU S PRODUKTEM SOUDAL A VYHRAJ JEDEN ZE 180 GRILOVACÍCH BARELŮ! Každý nákup...