Napsali jsme

Práci se SOUDAL produkty přibližujeme našim zákazníkům také prostřednictvím článků, které pravidelně uveřejňujeme na oblíbených stránkách kutilů a řemeslníků - iReceptář.cz a Český kutil.cz.

Zateplujeme pomocí lepicích pěn

PR.jpg
 „Zvažujeme s manželem zateplení našeho domu. U sousedů prováděla zateplení realizační firma. Vše vypadalo velice snadně a izolaci měli nalepenou během jednoho dne! Manžel je zručný řemeslník, domácí kutil."
( komentáře: 7 ) | Active_bullet více ...

Stěny podle Vašich představ

PR.jpg
Nerovnosti stěn nebo jejich nevzhledný a hrubý povrch s nerovnoměrnou strukturou jsou vesměs důsledky mizerné zednické či malířské práce.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Montujeme a utěsňujeme polyuretanovou pěnou

PR.jpg
Polyuretanové pěny jsou významným pomocníkem při stavebních pracích. Tam, kde jsme dříve potřebovali míchat sypké stavební materiály s vodou, dnes vystačíme s plechovkou pěny a aplikační pistolí od společnosti Soudal.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Click & Fix – upínací systém pro aplikaci pistolových pěn

PR.jpg
K lepení, spojování materiálů a vyplňování otvorů existuje velké množství pěn, jejichž použití usnadňuje a urychluje práci. Zároveň ji činí relativně čistou, neplýtváme při ní materiálem a odpad je minimální. 
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Lepící pěny ETICS a PERI BOND pro zateplování

PR.jpg
Slovo zateplování působí jako zaklínadlo a to dokonce i na zpravidla k jedinci nepříliš štědré státní instituce. Slyší na ně „zelené“ dotační programy, protože úspory energií jsou v zájmu nás všech. Abychom mohli při zateplení postupovat rychle a přitom kvalitně, využijeme nové technologie a materiály, k nimž jistě patří i lepící pěny SOUDAL.
( komentáře: 1 ) | Active_bullet více ...

Polyuretanové lepidlo usnadní práci

PR.jpg
Rychletuhnoucí lepidla představují při stavbě i nejrůznějších rekonstrukčních úpravách úplně novou kvalitu: odpadá jak shánění, tak tahání spousty materiálu, jeho míchání a všechny mokré práce, které například při zdění mimořádně stavbu protahovaly. Soudabond Easy lepící PU pěna je vysoce účinná. Vyrábí ji společnost SOUDAL.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Spolehlivý pomocník lepí a tmelí

PR.jpg
Možná že nějaký historik v budoucnosti označí první dekádu našeho tisíciletí jako věk lepidel. Je totiž fakt, že spoustu věcí, které jsme dřív museli přitlouct, přišroubovat nebo přivařit, dnes rychle a snadno prostě přilepíme.Odpadá tak řada dalších činností, například vrtání, a práce je neporovnatelně přesnější a čistší. Firma SOUDAL přináší do této oblasti řadu zajímavých výrobků.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

T-REX lepí i těsní

PR.jpg
Od časů filmového šílenství kolem dinosaurů z Jurského parku je i pro mrňata, která si hrají s plastovými ještěry, Tyranosaurus Rex symbolem neuvěřitelné síly. Není divu, že tento symbol užívají výrobci výjimečných věcí z nejrůznějších oborů. Má ho i lepidlo, které dokáže obstát i v neuvěřitelně extrémních podmínkách. Vyrábí ho firma Soudal.
( komentáře: 1 ) | Active_bullet více ...

Lepíme a upevňujeme polyuretanovými pěnami

PR.jpg
PU pěny představují při stavebních pracích významného pomocníka, protože s nimi lze pracovat rychle a relativně čistě. Tam, kde jsme dřív potřebovali míchat sypké stavební materiály s vodou a všechno pak dlouho schlo, dnes vystačíme s dózou a aplikační pistolí od společnosti SOUDAL.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

S chytrou stavební chemií ani mráz nevadí

PR.jpg
Dřív se sezonní zedníci od listopadu do března vraceli ze staveb domů a věnovali se hospodářství, protože vzít do ruky fanku, lžíci a hladítko se nedalo, respektive by ze zimních stavebních prací nic dobrého nevzešlo, protože každému bylo jasné, že mráz a malta nejdou dohromady. S výjimkou extrémních teplotních výkyvů dnes může být díky některým výrobkům společnosti SOUDAL stavební sezona bezmála nepřetržitá. 
( komentáře: 2 ) | Active_bullet více ...

Potřebujete poradit?

Zvolte oblast použití


Novinky

CZ_BSB_seal_2023.png
Je nám ctí Vám oznámit, že SOUDAL již po sedmé získal ocenění „Czech Business Superbrands 2023“...
lpp.JPG
NOVÁ PĚNA vhodná pro rychlé, čisté a ekonomické lepení tepelně izolačních desek na většinu...
Výstřižek.JPG
Zcela nové lepidlo s vlákny vhodné pro spoje se zatížením až 250 kg/m.