UPRAVUJEME STĚNY V INTERIÉRU

Zapravujeme okenní špaletu

Penetrace_podkladu.jpg
       Podklad musí být suchý, čistý a bez prachu. Před samotným omítáním je nutné povrch napenetrovat , např. SOUDAL  Akrylátovou penetrací.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Penetrujeme podklad

Penetrace_podkladu.jpg
Penetrační nátěry SOUDAL Akrylátová penetrace nebo Soudakrat stavební disperze omezují a sjednocují savost podkladu, zvyšují jeho soudržnost a pevnost, zlepšují přilnavost následných nátěrů a snižují jejich spotřebu.  Toto základní ošetření používejte před aplikací krycích nátěrů.
( komentáře: 2 ) | Active_bullet více ...

Upravujeme stěny s jemnou strukturou

Penetrace_podkladu.jpg
Jemně strukturovaného povrchu stěn a stropů dosáhnete nejlépe pomocí SOUDAL Štukové omítky. Doporučujeme pro úpravu stěn v novostavbách i při rekonstrukcích.PŘÍPRAVA PODKLADU:Původní podklad zbavte nesoudržných částí, případně odlupujících se nátěrů. Povrch omyjte vlažnou vodou se saponátem. V případě odstraňování staré malby povrch omyjte houbou nebo očistěte štětkou. Pro zvýšení přilnavosti podklad předem napenetrujte SOUDAL Akrylátovou penetrací nebo Soudakrat stavební disperzí. PRACOVNÍ POSTUP:SOUDAL Štukovou omítku důkladně promíchejte a ocelovým hladítkem na stěnu naneste rovnoměrně tenkou vrstvu.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Upravujeme spoje sádrokartonu

Penetrace_podkladu.jpg
    Sádrokartonové konstrukce jsou dnes velmi rozšířené při realizaci interiérů. Základem dokonalého výsledku je kvalitní provedení plošných i koutových spojů jednotlivých desek. PRACOVNÍ POSTUP: Při povrchové úpravě sádrokartonových konstrukcí nejprve vyrovnejte plošné spoje. Naneste základní vrstvu SOUDAL Sádrokartonářské stěrky do spojů mezi deskami a ihned překryjte SOUDAL Páskou na spáry.  
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Hladké stěny interiéru

Penetrace_podkladu.jpg
  Požadavek na hladký vzhled stěn patří mezi nejčastější důvody povrchových úprav v interiéru. Luxusního vzhledu docílíte pomocí tenkovrstvé brousitelné stěrkové hmoty SOUDAL Vnitřní vyrovnávací stěrka.PŘÍPRAVA PODKLADU:Věnujte zvýšenou pozornost přípravě podkladu. Nejprve proveďte důkladnou kontrolu stavu povrchu a odstraňte jeho případné nesoudržné části.Podklad musí být suchý a čistý. Savé podklady napenetrujte SOUDAL Akrylátovou penetrací nebo SOUDAL Soudakrat stavební disperzí a nechte zaschnout.  
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Potřebujete poradit?

Zvolte oblast použití


Novinky

Soudafoam SMX.JPG
Montážní pěny SOUDAFOAM SMX jsou bez obsahu izokyanátu! Neobsahují žádné látky nebezpečné pro...
SOUDAL_PF_2024-1.jpg
Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2024 Vám přejeme hodně...
CZ_BSB_seal_2023.png
Je nám ctí Vám oznámit, že SOUDAL již po sedmé získal ocenění „Czech Business Superbrands 2023“...