UPRAVUJEME STĚNY V INTERIÉRU

Zapravujeme okenní špaletu

Penetrace_podkladu.jpg
       Podklad musí být suchý, čistý a bez prachu. Před samotným omítáním je nutné povrch napenetrovat , např. SOUDAL  Akrylátovou penetrací.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Penetrujeme podklad

Penetrace_podkladu.jpg
Penetrační nátěry SOUDAL Akrylátová penetrace nebo Soudakrat stavební disperze omezují a sjednocují savost podkladu, zvyšují jeho soudržnost a pevnost, zlepšují přilnavost následných nátěrů a snižují jejich spotřebu.  Toto základní ošetření používejte před aplikací krycích nátěrů.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Upravujeme stěny s jemnou strukturou

Penetrace_podkladu.jpg
Jemně strukturovaného povrchu stěn a stropů dosáhnete nejlépe pomocí SOUDAL Štukové omítky. Doporučujeme pro úpravu stěn v novostavbách i při rekonstrukcích.PŘÍPRAVA PODKLADU:Původní podklad zbavte nesoudržných částí, případně odlupujících se nátěrů. Povrch omyjte vlažnou vodou se saponátem. V případě odstraňování staré malby povrch omyjte houbou nebo očistěte štětkou. Pro zvýšení přilnavosti podklad předem napenetrujte SOUDAL Akrylátovou penetrací nebo Soudakrat stavební disperzí. PRACOVNÍ POSTUP:SOUDAL Štukovou omítku důkladně promíchejte a ocelovým hladítkem na stěnu naneste rovnoměrně tenkou vrstvu.
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Upravujeme spoje sádrokartonu

Penetrace_podkladu.jpg
    Sádrokartonové konstrukce jsou dnes velmi rozšířené při realizaci interiérů. Základem dokonalého výsledku je kvalitní provedení plošných i koutových spojů jednotlivých desek. PRACOVNÍ POSTUP: Při povrchové úpravě sádrokartonových konstrukcí nejprve vyrovnejte plošné spoje. Naneste základní vrstvu SOUDAL Sádrokartonářské stěrky do spojů mezi deskami a ihned překryjte SOUDAL Páskou na spáry.  
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Hladké stěny interiéru

Penetrace_podkladu.jpg
  Požadavek na hladký vzhled stěn patří mezi nejčastější důvody povrchových úprav v interiéru. Luxusního vzhledu docílíte pomocí tenkovrstvé brousitelné stěrkové hmoty SOUDAL Vnitřní vyrovnávací stěrka.PŘÍPRAVA PODKLADU:Věnujte zvýšenou pozornost přípravě podkladu. Nejprve proveďte důkladnou kontrolu stavu povrchu a odstraňte jeho případné nesoudržné části.Podklad musí být suchý a čistý. Savé podklady napenetrujte SOUDAL Akrylátovou penetrací nebo SOUDAL Soudakrat stavební disperzí a nechte zaschnout.  
( komentáře: 0 ) | Active_bullet více ...

Potřebujete poradit?

Zvolte oblast použití


Novinky

Výstřižek.JPG
NOVINKA! Nízkoexpanzní montážní pěna na bázi polyuretanu se zvýšenou vydatností až 45 litrů z...
A.JPG
KDE SE GOLFOVÝ SEN STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ
Delete
ZAREGISTRUJ ÚČTENKU S PRODUKTEM SOUDAL A VYHRAJ JEDEN ZE 180 GRILOVACÍCH BARELŮ! Každý nákup...